dla firm, przedszkoli, szkół, żłobków wysoka jakość na terenie całego Trójmiasta
Telefon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ikona
GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Serwis sprzątający WIGO

Czyste miejsce pracy znacznie poprawia komfort i zadowolenie pracowników a także pozytywnie wpływa na odbiór firmy czy instytucji przez jej klientów i kontrahentów.

WIGO to profesjonalna firma sprzątająca działająca na terenie całego Trójmiasta: Gdańska, Gdyni, Sopotu. Współpracujemy z firmami i instytucjami prywatnymi a także publicznymi.

Nastawiamy się na długotrwałe relacje, dlatego też robimy wszystko, aby Nasz Klient był zadowolony z naszych usług. Powierzając sprzątanie Nam, masz pewność, iż Twoim mieniem, zajmą się wyszkoleni pracownicy, posiadający pełne referencje do wykonywanego zawodu.

Efekty pracy każdego z naszych pracowników są stale monitorowane i rozliczane, dzięki czemu mamy pewność, iż zadanie zostanie wykonane zgodnie z oczekiwaniami Naszego Klienta.

Utrzymanie czystości w firmach, przedszkolach i żłobkach

Profesjonalny serwis sprzątający

Używamy najlepszych środków czyszczących. Stosując środki pielęgnujące, dbamy o Twoje meble, podłogi i wyposażenie. Dzięki temu przedmioty te posłużą ci dłużej.

Nowoczesne technologie Bazując na wiedzy i doświadczeniu wiemy jak najlepiej radzić sobie z różnymi powierzchniami. Dopasowujemy środki, częstotliwość i metody sprzątania ściśle do danej powierzchni.

Otwartość i elastyczność Jesteśmy elastyczni, dopasowujemy godziny i dni serwisu sprzątającego do potrzeb i wymagań naszego klienta. Nie przeszkadzamy w pracy.

Wieloletnie doświadczenie WIGO to zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy uprzejmi i znamy się na swojej pracy. Mamy wieloletnie doświadczenie (blisko 10 lat na rynku) .Zaufało nam już setki klientów.

Pakiet Standard

To podstawowy zakres usług niezbędny do utrzymania czystości w firmie, przedszkolu czy żłobku. Pakiet obejmuje standardowe sprzątanie z ustaloną indywidualnie częstotliwością.

Pakiet Premium

To pakiet dla klientów oczekujących wyższego standardu. Oferta zawiera pakiet rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb, tworzony w oparciu o najdrobniejsze detale.

Pełne bezpieczeństwo

kompleksowa ofertazaufany zespółwiedza i doświadczenie

Komfort naszych klientów i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług jest naszym najwyższym priorytetem. Zatrudniamy wyłącznie zaufane osoby, a nasz Koordynator, który zostanie oddelegowany do kontaktu, będzie w pełni do Twojej dyspozycji.

Zamów bezpłatną wycenę

Aby uzyskać więcej informacji już dziś zadzwoń albo wyślij zapytanie. Po poznaniu Twoich potrzeb, przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do zadawania wszelkich pytań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ